Piáno

Objem urny:
7,5 l

Rozměr:
20 cm x 24 cm x 22 cm

Vhodné umístění urny:
interiér, exteriér, kolumbárium, urnový hrob

Použitý materiál:
Akrylátová směs / laminát a skelná tkanina, 100% ruční práce

Popis:
Urna prochází pečlivou ruční výrobou. Od skicovaných návrhů až po samotnou modelaci prováděnou v hlíně. Výsledkem je patinovaná skořepina odlitá z akrylátové směsi. Ta je obohacena o skelnou tkaninu, jež dodává celému výrobku nesmírnou pevnost a zároveň lehkost (váha samotné urny se pohybuje okolo 2,5 kg). Díky těmto svým kvalitám je materiál vhodný hlavně do interiéru. Jinou variantou je pak urna vyrobená například v bronzu (pokud máte zájem o tuto variantu, kontaktujte nás prosím). Materiál odolávající povětrnostním vlivům i toku času dodává této „exteriérové verzi“ vysokou stálost a neobyčejně trvalou hodnotu. Urna je opatřena otvorem o průměru 5 cm, který je určen pro vsyp popela a který uzavírá ručně vyrobená gumová zátka. Kvůli zvýšené bezpečnosti je uzávěr doplněn o těsnící okraj bránící zátce v jejím případném vypadnutí. Na této zátce se potom nachází měděný štítek s vyrytým jménem a datací zesnulého. I přes všechna funkční a technická opatření je urna individuálním uměleckým dílem, které si zachovává výtvarně-estetickou hodnotu. Ta je navíc podtržena originálním signováním, umístěným na okraji každého vyrobeného kusu. K urně obdržíte i certifikát pravosti podepsaný přímo autorem.

Do této urny nelze vložit úřední plastovou vložku, kterou vydávají krematoria. Popel se do urny vkládá v ochranném sáčku, který jej chrání před rozsypáním při poškození urny. Tento úkon pro Vás vykoná pohřební služba.

Štítek urny:
Urna obsahuje měděný štítek s iniciály zemřelého na ručně vyrobené gumové zátce (součástí urny) - jméno, datum narození a datum úmrtí vyplňte do poznámky při objednávce

Rok realizace:
2012